لیپوماتیک بازو

لیپوماتیک بازو

امروزه روش های جدیدی برای حذف و تخلیه چربی ها ارائه شده است که در این میان یکی از روش های تخلیه چربی لیپوماتیک می باشد که لیپوماتیک جدیدترین روش جهت تخلیه چربی های بدن می باشد که توسط سازمان FDA تایید شده است. این روش توسط یک جراح آلمانی ابداع شد و به صورت موثر و ایمن جهت از بین بردن میزان بالایی از چربی ها در قسمت های مختلف بدن می باشد .

لیپوماتیک بازو
در این روش چربی ها را می شکند و یا با استفاده از حرکات ارتعاشی چربی ها را کانولا امولسیونی می کنند .
لیپوماتیک جهت تخلیه چربی ها و حذف آنها بدین گونه عمل می کند که از یک موتور بادی ، با استفاده از هوای فشرده کار می کند بهره میگیرد. کانولای آن سه حرکت سه گانه نوسانی ، چرخشی و ارتعاشی را انجام می دهد و به تخلیه چربی ها می پردازد . انجام این سه حرکت موجب ایجاد شدن مسیر مارپیچ می باشد که این نوع حرکت موجب می شود که بافت چربی امولسیون شود. امولوسیون موجب می شود که بافت های چربی ، مانند نواحی عروق خونی و عضلات و عروق اعصاب آسیبی وارد نکرده به انجام تخلیه چربی بپردازند .
اشخاصی که در ناحیه بازو دچار افتادگی پوست و شلی می باشند می توانند با انجام لیپوماتیک چربی های اضافه پوست را بردارند ، انجام این کار علاوه بر حذف چربی های اضافه کمک کرده تا پوست سفت شود .

چاقی بازو از بزرگترین معضلات افراد با اضافه وزن است زیرا که این افراد در خرید لباس در هر مراسمی به مشکل خورده و جلوه بسیار بدی پیدا میکند .

چربی های بازو را میتوان با لیپوماتیک یا لیپولیز از بین برد که بسیار موثر و نتیجه بخش است.

انجام جراحی لیپوماتیک دارای مزیت های زیر است

در این روش جراحت بسیار کم می باشد و کبودی و ورم بسیار کم می باشد که پس از مدتی برطرف می شود .
مدت زمان عمل کوتاه می باشد .
بهبودی پس از عمل جراحی بسیارکم  می باشد .

منبع: سایت دکتر قاسمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =